درباره فروشگاه اینترنتی کافه تاسیسات

فروشگاه اینترنتی کافه تاسیسات، متشکل از تیمی از خبرگان بازار لوازم تهویه مطبوع و تاسیسات می‌باشد که بر فروش لوازم تهویه مطبوع و تاسیسات متمرکز است. هسته اصلی مدیریتی کافه تاسیسات را 2 نفر تشکیل می‌دهند که این دو بیش از یک دهه در بازار لوازم تهویه مطبوع ایران بطور سنتی حضور داشته و کسب تجربه نموده‌اند. با گسترش نفوذ اینترنت در کشور، ترویج فرهنگ تجارت الکترونیک و ترغیب هموطنان به خرید اینترنتی محصولات و لوازم مورد نیاز خود بر آن شدیم که با راه‌اندازی این وب سایت برگی نو از دفتر کسب و کار خود ورق زده و وارد دنیای تجارت الکترونیک شویم. از اینرو از اردیبهشت ماه سال 1395، پروژه‌ی راه‌اندازی وب‌سایت کافه تاسیسات کلید خورد و در تاریخ پنجم تیر ماه 1396 مصادف با جشن عید سعید فطر بطور رسمی افتتاح و در دسترس عموم قرار گرفت.

با صرف زمان و انرژی بسیار، تلاش نموده‌ایم در صفحه‌ی هر کالا، مشخصات و اطلاعات کاملی از آن کالا درج نماییم تا این امکان را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم که با شناخت و اطلاعات کامل اقدام به خرید محصول مورد علاقه خود نمایند. با ما در وقت و هزینه شما صرفه‌جویی بسیاری خواهد شد، شما در منزل یا محل کار خود می‌توانید به راحتی با چند کلیک کالای مورد نظر خود را یافته، اطلاعات و مشخصات آن را مطالعه نموده، تصاویر (ویدیو در صورت وجود) محصول مورد نظر را مشاهده نموده، کالاها را با یکدیگر مقایسه کرده و در نهایت تصمیم‌گیری و انتخاب کنید. ثبت سفارش و تکمیل فرم تنها با چند کلیک و دریافت محصول خریداری شده درب منزل (محل کار) شما. همه و همه موجب صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌های شما خواهد شد.

هدف سازمانی

cafetasisat-logo.png

برخی فروشگاه‌ها با قوانین اداره می‌شوند، برخی با سلسله مراتب، اما کافه تاسیسات با ارزش‌ها پیش میرود. با ارزش‌هایی ساده اما بنیادین و اثر بخش. این ارزش‌ها در تمام مسیر هدایتگر ما هستند، می‌خواهیم پیشرو باشیم، ویژگی ما اشتیاقی بی‌پایان برای نوآوری در عرصه خرید اینترنتی لوازم تهویه مطبوع و تاسیسات است. از دیگر اهداف ما برآورده نمودن تمام نیازهای مشتریان و حرکت در مسیر ایجاد مشتریان وفادار به سیستم است. شفافیت و صداقت در این مسیر با تعویض کالای خریداری شده بعد از ارسال برای مشتریان ما مشهود خواهد بود. در صورت نارضایتی شما از کالای خریداری شده، بدون اما و اگر اقدام به تعویض کالای شما خواهیم نمود. ما به دنبال ایجاد مشتریان دایمی برای خود هستیم، پس رضایتمندی شما از کافه تاسیسات مهمترین اولویت ماست. ما به تعهدات خود در قبال مشتریان وفاداریم و آن را پاس میداریم. ما به شعار «حق با مشتریست» جامه‌ی عمل می‌پوشانیم.